Reklamy w wyszukiwarce Google

Google Ads (kiedyś Google Adwords), to system reklamowy firmy Google umożliwiający wyświetlanie reklamy tekstowej i produktowej w wyszukiwarce, reklamy graficzne (banerowe) w sieci reklamowej Google Display Network oraz reklamy wideo w portalu YouTube. Jednym zdaniem, Twoja strona będzie wyświetlać się na pierwszej, drugiej, trzeciej albo czwartej pozycji w Google, oznaczona hasłem (Reklama).

Twoja reklama może pojawiać się w Google w chwili, gdy użytkownik szuka produktów lub usług podobnych do Twoich. Reklama wyświetlona we właściwym momencie na komputerze lub telefonie może zmienić każdego użytkownika w wartościowego klienta.

Do podstawowych rozliczeń reklam Google Ads zaliczamy model CPC (cost per click), w którym reklamodawca płaci tylko w przypadku, gdy użytkownik kliknie w reklamę i tym samym przejdzie na jego stronę docelową. Innym, często używanym modelem rozliczeń jest CPV (cost per view) płatność za każde obejrzenie reklamy, które ma zastosowanie dla reklam wideo oraz CPM (cost per mile) czyli płatność za tysiąc wyświetleń, stosowana w reklamach zasięgowych i wizerunkowych.

Naszej oferta z zakresu tworzenia i prowadzenia kampanii GoogeAds (linków sponsorowanych) w wyszukiwarce Google to:

  • Reklamy są wyświetlane obok wyników wyszukiwania wybranych słów kluczowych użytkownikom poszukującym informacji w Google. Oznacza to, że reklama trafia do osób zainteresowanych daną tematyką.
  • Można edytować reklamy i dostosowywać budżet aż do osiągnięcia pożądanych wyników. Można również stosować rozmaite formaty reklam, a nawet kierować reklamy na określone języki, kraje i regiony.
  • Nie ma wymogu minimalnych wydatków ani określonego czasu kampanii. Wybór opcji kosztu kliknięcia sprawia, że płaci się tylko wtedy, gdy użytkownicy klikają Twoją reklamę. To oznacza, że każda złotówka z z budżetu jest wydawana na pozyskanie nowych klientów.
  • Wysokość kwoty przeznaczonej na reklamę Ads ustala sam reklamodawca – nie ma wymogu minimalnych wydatków. Można na przykład ustalić dzienny budżet w wysokości 10 zł i maksymalną cenę za kliknięcie reklamy w wysokości 50 groszy lub ustalić budżet 300 zł miesięcznie.

Współpraca z nami:

  • za stworzenie i administrowanie kampanią Ads pobieramy stałą, miesięczną opłatę uzależnioną od wysokości planowanego budżetu reklamowego
  • wysokość budżetu reklamowego, obszar kampanii i hasła kluczowe ustala Klient, na podstawie wytycznych szacujemy jakie będą efekty kampanii (klikalność reklam) pierwszego dnia nowego miesiąca (lub na życzenie klienta w ciągu miesiąca)
  • przesyłamy zestawienie statystyczne dotyczące reklam i poszczególnych słów kluczowych
  • obecnie prowadzimy kampanie dla ponad 20 stron www
  • za dodatkową opłatą istnieje możliwość zainstalowania na Państwa witrynie systemu analizy ruchu na witrynie (Google Analitics)

Zapraszamy do kontaktu na adres email: agencja@esencja.net lub telefonicznie pod numerem 609 79 59 99


< powrót